محصولات تولیدی و چرخه عمر

پلی اتیلن سبک :

 ظرفیت تولید این واحد 300 هزار تن در سال است که در 18 نوع گرید مختلف قابل تولید می باشد که در تولید انواع فیلم پلی اتیلن ظروف یک بار مصرف مختلف قطعات پلاستیکی طبی و غیره کاربرد دارد .

پلی اتیلن سبک خطی :

ظرفیت تولید این واحد 253 هزار تن در سال است که در 8 گرید قابل تولید میَ باشد و در زمینه تولید محصولاتی مانند پوشش کابل ، انواع فیلم ، لوله ها ، وسایل منزل ،  انواع کیسه های پلاستیکی و .. کاربرد دارد .

پلی اتیلن سنگین :

ظرفیت تولید این واحد 140 هزار تن در سال می باشد که در 17 نوع گرید قابل تولید بوده و در زمینه تولید محصولاتی مانند دودکش سیم و کابل ظروف بسته بندی مواد غذایی و شیمیایی تیوب لوازم بهداشتی ساخت لوله های آب و فاضلاب و ... کاربرد دارد .

هر سه محصول در دوران بلوغ چرخه حیات خود به سر می برند.

زنجیره ارزش این محصولات

ورود خوراک نفتا و گاز اتان از واحد های پایین دستی به مجتمع

 

عملیات  فرآیند پلیمریزاسیون در واحد پلیمری

 

عملیات تولید اتیلن و هیدروژن در واحد الفین جهت واحد های پلیمری

 

عملیات بازاریابی، سفارش و فروش محصولات توسط واحد فروش و بازاریابی

 

ارتباط با مشتریان اعم از صدور حواله، دریافت وجه، دریافت شکایات، انجام نظر سنجی ها و غیره توسط کارکنان بخش فروش

 

بسته بندی پلیمر در کیسه های 25 کیلویی و پالت های 1375 کیلویی و انبار کردن توسط عملیات انبار ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فعالیت های پشتیبانی

ابعاد ساختاری شرکت پتروشیمی امیر کبیر :

این شرکت در حال حاضر از پیچیدگی زیاد به واسطه استفاده از تکنولوژی سطح بالاو تخصصی گرایی و بخش بندی بر اساس فرایند برخوردار می باشد . و دارای ساختار متمرکز متوسط می باشد و شرکت پتروشیمی امیر کبیر از رسمیت زیاد به دلیل استاندارد کردن زیاد کار ها برخوردار می باشد

مدیریت منابع انسانی:

جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون در رشته های مورد نیاز و مصاحبه و انجام طب صنعتی صورت می پزیرد و پس از جذب نیرو آموزش نیرو و هدایت در چارت مورد نظر سازمان انجام میشود.

توسعه  و فناوری:

توسعه سازمان از طریق واحد مدیریت برنامه ریزی واطلاعات مدیریت که شامل فن آوری اطلاعات و برنامه ریزی عملیات و برنامه ریزی سیستم ها و بهبود روش ها و واحد تحقیق و توسعه صورت می پذیرد.

تامین و تدارکات:

تامین و تدارکات از طریق مدیریت بازرگانی که شامل واحد های تدارکات، عملیات انبارهای کالا و انبار و تحویل محصول انجام می شود.

 

 

 

 

/ 0 نظر / 12 بازدید